Klára Zaňková - finalistka Zlíntalentu 2003

Klára Zaňková je sympatická mladá slečna z Lična a je 16letou studentkou. „Žádný výjimečný idol nemám,je jich víc.“ Odpovídá Klára na otázku svého oblíbence. A odpověď proč právě Kláře máte dát hlas je: „Protože bych chtěla těšit posluchače svou muzikou a zpěvem.“

2002 – na finálovém koncertu pěvecké soutěže BOHEMIATALENT zpívala vokály své sestře Veronice a za doprovodu skupiny GOLEM se umístila se svojí vlastní písní na 2. místě. 2002/2003 – vystoupení pěveckého dua O. N. Y (se sestrou Veronikou) na různých společenských akcích, dále v klubu Lucie v HK a v klubu ADDA – Česká Skalice.

Spoluúčast na hudebním projektu „Eagles & Horses“ k poctě tragicky zemřelého amerického zpěváka Johna Denvera a natočení CD, koncerty v rámci celé ČR – Plzeň, Brno, Praha, České Budějovice, Hradec Králové. Účast na hudebních festivalech Zahrada – Náměšť na Hané, Slunovrat – Pardubice, Porta – Jihlava, Podolská valcha – Nové Město nad Metují Pořad Hudební ring na rádiu Černá hora – skupina O. N. Y Pořad Sluníčko na rádiu Metuje – skupina O. N. Y Český rozhlas Pardubice – pořad Máme hosta – Klára Zaňková Český rozhlas Hradec Králové – pořad Folk & country, pořad Máme hosta Účast na humanitárních akcích: „S pomocí přátel“ – koncert pro povodněmi postižený Švihov u Klatov, který se konal v Hradci Králové.

 Třikrát po sobě se účastnila soutěže Karlovarský skřivánek, kde se umístila na prvním, druhém i třetím místě. Stala se finalistkou soutěže Česko hledá Superstar 2005.

 

Odkazy:

http://oficialnistranky.cz/klara-zankova/

http://www.osobnosti.cz/klara-zankova.php

 

Mediální partneři

EMP MUSIC s.r.o. - MUSIC ENTERTAINMENT
www.czechtalent.cz, www.zlintalent.cz, www.empmusic.cz
U Hřiště 495, 760 01 Zlín • tel: 602541899
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.