Výsledky 2001

 Výsledky - interpretační soutěž

Umístení Jméno Obec
 1.  Zobáčová Lenka  Hradec Králové
 2.  Kousalová Irena  Praha
 3.  Kováč Kamil  Bruntál

 

Výsledky - autorská soutěž

Umístení Jméno Obec
 1.  Zezulka Martin a Pařil Marek  Brno
 2.  Mazourová Markéta  Praha
 3.  Mazourová Jarmila  Praha

  

Cena diváků - interpretační soutěž

Číslo Jméno Obec
 1.  Kováč Kamil  Bruntál    

 

Cena novinářů - interpretační soutěž

Číslo Jméno Obec
 1.  Stoklasa Patrik  Stod. u Plzně

 

Přehled finalistů interpretační soutěže

Číslo Jméno Obec
 1.  Stoklasa Patrik  Stod. u Plzně
 2.  Hampejsová Monika  Praha
 3.  Bucková Zuzana  Praha
4.  Hruša Bohuslav  Česká Třebová
5.  Zatloukalová Eva  Uherské Hradiště
6.  Klusáčková Karolína  Broumov
7.  Charalambidu Irini  Brno
8.  Zaňková Veronika  Rychnov nad Kněžnou
9.  Vytásek Jan  Praha
10.  Zobačová Lenka  Hradec Králové
11.  Kříž Jaroslav  Poděbrady
12.  Kousalová Irena  Praha
13.  Kováč Kamil  Bruntál

 

Přehled semifinalistů interpretační soutěže 

Číslo Jméno Obec
 1.  Stoklasa Patrik  Holýšov
 2.  Veronika Boušková  Praha
 3.  Vlčeková Zuzana  Praha
4.  Procházková Alexandra  Hodonín
5.  Riedlová Ilona  Brno
6.  Křivánek Pavel  Konice
7.  Škarková Ivana  Zlín
8.  Folwarczná Lucie  Ostrava
9.  Trchalíková Hana  Francova Lhota
10.  Hampejsová Monika  Praha
11.  Trio Tarantela  Hustopeče
12.  Bucková Zuzana  Praha
13.  Hruša Bohuslav  Česká Třebová
14.  Junek Robert  Praha
15.  Zakopal Petr  Prostějov
16.  DEJAVU  Zlín
17.  Zatloukalová Eva  Otrokovice
18.  Jíchová Miroslava  Brno
19.  Klusáčková Karolína  Police Nad Metují
20.  Chalambidu Irini  Brno
21.  Zaňková Veronika  Lično
 22.  Vytásek Jan  Praha
23.   Puškáš Robin  Praha 
24.   Zobačová Lenka  Hradec Králové
25.   Kříž Jaroslav  Poděbrady 
26.   Strojilová Lenka  Otrokovice
27.  Malá Romana  Smiřice
28.   Kalužová Jana  Strážnice
29.   Kousalová Irena  Praha 
30.   Luňáková Martina  Tišice 
31.   Hytychová Veronika  Rakovník 
32.   Urbánková Gabriela  Praha 
33.  Křížka Martin  Slavkov u Brna
34.  Todorová Beatrice  Praha
35.  Kováč Kamil  Bruntál

 

Přehled semifinalistů autorské soutěže

Číslo Jméno Obec
 1.  Švancara Karel  Olomouc
 2.  Suchomel Petr  Rakovník
 3.  Zubík Jiří  Ratiboř
4.  Krbálek Milan  Praha
5.  Teplý Josef  Hlinsko
6.  Zezula Martin a Pařil Marek  Brno
7.  Franc Pavel  Kutná Hora
8.  Harant Tomáš  Praha
9.  Michalec Ilja  Lanškroun
10.  Kříž Jaroslav  Poděbrady
11.  Matyáš Drahomír
12.  Pernica Ivan  Praha
13.  Zaňková Veronika  Lično
14.  Mazourová Jarmila  Praha
15.  Hruša Bohuslav  Česká Třebová
16.  Pazdera Martin  Přerov
17.  Sláma Radomil  Praha
18.  Kudla Petr  Zlín
19.  Jiříček Petr a Juřina Jiří  Ostrava
20.  Kudrna Radek  Brno
21.  Mazourová Markéta  Praha

2001 ZLT Grafikaweb

Porota: Luděk Malár, PhDr.Miloš Skalka, Vladimír Bár, Ing. Roman Schwanzer, Václav Fischer, PhDr. Zdeněk Dostál, Martin Maxa, Blanka Šrůmová, Kamil Spáčil, Janis Sidovský, Lída Nopová, Michal Máka, Jana Bubeníková, Miroslava Krumpolcová, Slávka Červená, Jan Hlaváč.

Fotogalerie

  • 030_2001_ZLT_finaliste0019
  • 027_2001_ZLT_finaliste0017
  • 0004
  • 012_2001_ZLT_finaliste0004
  • 0014-3580_IMG
  • 020_2001_host_Vaso_Patejdl
  • 0006-3538_IMG
  • 024_2001_ZLT_finaliste0013
  • 023_2001_ZLT_finaliste0012
  • 025_2001_ZLT_finaliste0014
  • 005_2001_ZLT_finaliste
  • 033_2001_ZLT_finaliste0015
  • 0026-3643_IMG
  • 009_2001_ZLT_finaliste_veronika_zankova
  • 004_2001_zlt_Porota
  • 028_2001_ZLT_finaliste0018
  • 0009-3559_IMG
  • 0001
  • 2001_ZLT_programweb
  • 0023-3619_IMG
  • 022_Zlíntalent 2001_vyhlášení výsledků_Milos_Skalka
  • 0025-3631_IMG
  • 034_2001_scena
  • 0032-3689_IMG
  • 003_2001_zlt_Porota
  • 0015-3585_IMG
  • 0017-3591_IMG
  • 032_2001_ZLT_finaliste0011
  • 0025-3638_IMG
  • 031_2001_Zaverecna_skladba
  • 0012-3572_IMG
  • 2001_ZLT_Grafikaweb
  • 0021-3612_IMG
  • 0028-3653_IMG
  • 0016-3588_IMG
  • 0002
  • 021_2001_ZLT_hoste_vladimir_misik
  • 019_2001_ZLT_hoste_blanka_srumova
  • 0007-3547_IMG
  • 0020-3610_IMG
  • 026_2001_ZLT_finaliste0016
  • 0008-3552_IMG
  • 0031-3668_IMG
  • 020_2001 - host_Martin_Maxa
  • 001_2001_ZLT_divadlo
  • 018_2001_host_Alice_Konecna
  • 0024-3628_IMG
  • 0010-3563_IMG
  • 035_2001_ZLT_raut
  • 00012
  • 030_2001_ZLT_finaliste0021
  • 006_2001_ZLT_finaliste0001
  • 010_2001_ZLT_finaliste_veronika_zankova
  • 0005-3535_IMG
  • 017_2001_Finalistka_Irena_Kousalova
  • 0024-3629_IMG
  • 0022-3616_IMG
  • 0011-3568_IMG
  • 016_2001_ZLT_finaliste0009
  • 007_2001_ZLT_finaliste0002
  • 2001_ZLT_letakweb
  • 011_2001_ZLT_finaliste0003
  • 036_2001_ZLT_raut
  • 014_2001_ZLT_finaliste0007
  • 002_2001_zlt_Martin_Hrdinka
  • 0030-3660_IMG
  • 013_2001_ZLT_finaliste0006
  • 0019-3603_IMG
  • 008_2001_ZLT_finaliste_Patrik_Stoklasa
  • 031_2001_ZLT_finaliste0010
  • 020_2001_ZLT_hoste_vladimir_misik
  • 0018-3593_IMG
  • 0027-3647_IMG
  • 0013-3574_IMG
  • 0029-3659_IMG
  • 029_2001_ZLT_finaliste0020
  • 015_2001_ZLT_finaliste0008
 

Mediální partneři

  • ORANZ-BACKROUND-100X75
  • muzikus
  • avonet
  • allstars
  • medzinami
  • radio zlin 100x75
  • supermusic
EMP MUSIC s.r.o. - MUSIC ENTERTAINMENT
www.czechtalent.cz, www.zlintalent.cz, www.empmusic.cz
U Hřiště 495, 760 01 Zlín • tel: 602541899
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.