Výsledky 2002

 Výsledky - interpretační soutěž

Umístení Jméno Obec
 1.  Poulíčková Markéta  Mikulov
 2.  Pobudová Michaela  Praha
 3.  Nováková Kateřina  Uherské Hradiště

 

Výsledky - autorská soutěž

Umístení Jméno Skladba
 1.  Cidlinský Dalibor a Jankovská Lenka  Nebeská bytost
 2.  Budík Vladimír  Divokou vodou
 3.  Kudrna Radek  Cha Cha Cha

  

Cena diváků - interpretační soutěž

Číslo Jméno Obec
 1.  Kašpar Daniel  Sudkov     

 

Cena novinářů - interpretační soutěž

Číslo Jméno Obec
 1.  Poulíčková Markéta  Mikulov

 

 Cena novinářů - autorská soutěž

Číslo Jméno Skladba
 1.  Kudrna Radek  Cha Cha Cha

 

Přehled finalistů interpretační soutěže

Číslo Jméno Obec
 1.  Vavroušková Veronika  Most
 2.  Todorová Beatrice  Praha
 3.  Nováková Kateřina  Uherské Hradiště
4.  Pobudová Michaela  Praha
5.  Smyčková Jolana  Ústí nad Labem
6.  Žáková Linda  Kamenice u Prahy
7.  Kachlířová Andrea  Třebíč
8.  Kašpar Daniel  Zábřeh na Moravě
9.  Poulíčková Markéta  Mikulov
10.  Křížka Martin  Slavkov u Brna
11.  Pisková Lenka  Chropyně
12.  Ciranová Zuzana  Otrokovice

 

Přehled finalistů autorské soutěže

Číslo Jméno Skladba
 1.  Mazourová Markéta  Motýl v záclonách
 2.  Zedník Pavel  Smích v záclonách
 3.  Budík Vladimír  Divokou vodou
4.  Mazourová Jarmila  Oheň
5.  Cidlinský Dalibor  Nebeská bytost
6.  Gabaj Petr  To jenom se zdá
7.  Kudrna Radek  Cha Cha Cha
8.  Vejběra Tony  Červenej květ
9.  Beran Zdeněk  Ikaros na detektoru lži
10.  Fadrný Jiří  Svatojánská noc
11.  Kameník Václav  Nebudeš už jiná
12.  Hruša Bohuslav Oheň

 

Přehled semifinalistů intepretační soutěže

Číslo Jméno Obec
 1.  Todorová Beatrice  Praha
 2.  Kachlířová Andrea  Třebíč
 3.  Vaňková Zuzana  Přerov
4.  Nakládalová Veronika  Kvasice
5.  Koblitzová Kristýna  Praha
6.  Bučková Andrea  Babice
7.  Žáková Linda  Štiřín
8.  Havlínová Tereza  Uherský Ostroh
9.  Nováková Kateřina  Praha
10.  Ježková Petra  Přerov
11.  Folwarcná Lucie  Ostrava
12.  Tomšů Hana  Zlín
13.  Jiříček Petr  Ostrava
14.  Pisková Lenka  Chropyně
15.  Lipová Jana  Český Těšín
16.  Pachlová Vladimíra  Hluk
17.  Zaňková Veronika  Rychnov nad Kněžnou
18.  Trchalíková Hana  Francova Lhota
19.  Zábranská Lenka  Prostějov
20.  Poulíčková Markéta  Mikulov
21.  Mikšaníková Kateřina  Napajedla 
22.  Barbořáková Ivana  Uničov 
23.  Konečná Petra  Němčice nad Hanou 
24.  Křížka Martin  Slavkov u Brna
25.  Píbil Radim  Ždár nad Sázavou 
26.  Miková Zuzana  Nové Město nad Metují 
27.  Pobudová Michaela  Praha
28.  Vavroušková Veronika  Horní Lhota 
29.  Trávníčková Lenka  Otrokovice 
30.  Fečová Erika  Praha 
31.  Ciranová Zuzana  Otrokovice 
32.  Smyčková Jolana  Praha 
33.  Kašpar Daniel  Sudkov 
34.  Zaňková Klára  Rychnov nad Kněžnou

2002 ZLT Grafika

Porota pro intepretační soutěž: Luděk Malár, PhDr.Miloš Skalka, Michael Jay, Ing. Roman Schwanzer, RNDr. Otakar Kanta, Kamil Spáčil, Iveta Bartošová, Petr Muk, Jiří Petrovič, Janis Sidovský, Vendula Svobodová, Ondřej Soukup, Lída Nopová.

Novinářská porota pro interpretační soutěž: Zuzana Fialová -Právo, Sandra Bursáková - Bravo, Alexandra Geislerová-Šeflová - Story, Gabriela Partyšová - TV Nova-Prásk, Ivana Nádvorníková - Popcorn.

Porota pro autorskou soutěž: Luděk Malár, PhDr.Miloš Skalka, Michael Jay, Vašo Patejdl, Eduard Krečmar, Michal Horáček, Vítězslav Sýkora, Mgr. Petr Šiška, Ing. Jan Imrýšek, Jiří Petrovič, Vendula Svobodová, Ondřej Soukup, Radim Pařízek.

Novinářská porota pro autorskou soutěž: Jana Bubeníková - Klub novinárů Zlín SN ČR, Miroslava Krumpolcová - Press centrum Zlín, Gabriela Kovaříková - Zlínské noviny, Ladislav Koželuha - ČTK, Slávka Červená - Blesk, Karel Haberštát - krajský klub novinářů Zlín.

 

Fotogalerie

  • Poulickova
  • 2002_ZLT_foto_web49
  • 16 Nakldalov 1
  • Kachlirova
  • 2002_ZLT_foto_web29
  • 2002_ZLT_foto_web48
  • 2002_ZLT_foto_web35
  • ZankovaKl
  • 2002_ZLT_foto_web33
  • 2002_ZLT_foto_web20
  • 2002_ZLT_foto_web21
  • 2002_ZLT_foto_web14
  • 2002_ZLT_foto_web26
  • Tomsu
  • 2002_ZLT_foto_web44
  • 2002_program_zlt_web
  • Lipova
  • 2002_ZLT_Grafika
  • Fecova
  • 2002_ZLT_foto_web10
  • 2002_ZLT_foto_web39
  • Havlinova
  • 2002_ZLT_foto_web16
  • 2002_ZLT_foto_web17
  • 16 Nakládalová 1
  • 2002_ZLT_foto_web15
  • Koblitzova
  • 2002_ZLT_foto_web25
  • 2002_ZLT_foto_web11
  • 2002_ZLT_foto_web36
  • 17 Zaňková V.2
  • Jezkova
  • 2002_ZLT_foto_web01
  • 2002_ZLT_foto_web28
  • 2002_ZLT_foto_web03
  • 2002_ZLT_foto_web19
  • Bockova
  • 2002_ZLT_foto_web22
  • 2002_ZLT_foto_web05
  • Folvarska
  • 2002_ZLT_foto_web40
  • 2002_ZLT_foto_web02
  • 2002_ZLT_foto_web31
  • 2002_ZLT_foto_web06
  • ZankovaV
  • 2002_ZLT_foto_web09
  • 2002_ZLT_foto_web32
  • 2002_ZLT_foto_web07
  • 2002_ZLT_foto_web37
  • 2002_ZLT_foto_web43
  • 2002_ZLT_foto_web12
  • Zabranska
  • 2002_ZLT_foto_web30
  • Vavrouskova
  • 2002_ZLT_foto_web08
  • Pachlova
  • Smyckova
  • Konecna
  • Vankova
  • 2002_ZLT_foto_web24
  • 2002_ZLT_foto_web42
  • Petricek
  • 2002_ZLT_foto_web45
  • Barborakova
  • 2002_ZLT_foto_web04
  • Miksanikova
  • Trchalikova
  • 2002_ZLT_foto_web23
  • 2002_ZLT_foto_web13
  • 2002_ZLT_foto_web18
  • 2002_ZLT_foto_web47
  • 2002_ZLT_foto_web27
  • 2002_ZLT_foto_web34
  • 2002_ZLT_foto_web46
  • Kaspar
  • 2002_ZLT_foto_web41
  • 2002_ZLT_foto_web38
 

Mediální partneři

  • ORANZ-BACKROUND-100X75
  • muzikus
  • avonet
  • allstars
  • medzinami
  • radio zlin 100x75
  • supermusic
EMP MUSIC s.r.o. - MUSIC ENTERTAINMENT
www.czechtalent.cz, www.zlintalent.cz, www.empmusic.cz
U Hřiště 495, 760 01 Zlín • tel: 602541899
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.